ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שידוכים למסורתיים

  מה יש בה, מה יש בה מילה אהבה? היא כמו סופת טורנדו שאוספת את כל מה שנקרה בדרכה, מסובבת אותך, משגעת אותך.

  היא כמו ילד שרוצה סוכריה, כמו תינוק שכמהה לאמא, היא מדהימה, היא לוקחת אותך לגבהים חדשים, היא פותחת לפנייך עולמות נסתרים, היא עולם ומלואו, היא כל מה שכל אחד רוצה בחיים שלו. אהבה היא הדבר שהופך אותנו לגרסה הרבה יותר טובה ושלמה של עצמינו.

  כולנו מחפשים אותה ואת הדרך לשדך לנו אותה לחיינו.

  אז איך מוצאים אותה?

  כולנו יודעים איך אנחנו רוצים שהיא תיראה בחיים שלנו, כולנו יודעים להגיד בדיוק איזה הרגשה אנחנו רוצים לחוות כאשר היא חלק מחיינו, אך לא תמיד כולנו יודעים מאיפה מתחילים או איך מצליחים הפעם להשאיר אותה בחיים שלנו.

  בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורכם! משרד שידוכים "אהבה בסטייל" המומחים שלכם לאהבה והמומחים ליצירת שידוכים לכולם.

  בין אם אתם מחפשים שידוכים למסורתיים, שידוכים לחילוניים, שידוכים לדוברי שפות או כל מגזר שאתם משתייכים אליו המשרד שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בחיפוש האהבה.

  הדרך שלכם עוברת בכמה צעדים:

  צעד ראשון – בעזרת ראיון אישי שנקבע איתכם בשיחת טלפון תגיעו למשרדנו.

  בשיחה הראשונה, נבין מה מניע אתכם, נבין אתכם לאיזה זרם אתם משתייכים ואיזה סוג של שידוך בדיוק אתם מחפשים. זהו צעד מאוד חשוב ואנו מבקשים ממכם להגיע פתוחים וגלויים, ככל שתשתפו אותנו ביותר מידע על מי אתם ומה אתם מחפשים כך ההתאמה שלכם תהיה יותר מדויקת עבורכם ובעלת סיכויים הרבה יותר גבוהים להצליח ולהבשיל ליחסים שיובילו לחופה ולאותה אהבה נחשקת.

  קחו נשימה אתם ממש לא צריכים לדעת מה להגיד או לתכנן רשימות מראש, המומחים שלנו יובילו אתכם לאורך כל הראיון, הם יודעים בדיוק מה לשאול ואיך להוציא ממכם את המיטב שלכם.

  צעד שני – מתחילים את הדרך! אחרי שלמדנו להכיר אתכם ואת כל הצדדים והרבדים שלכם אנחנו מתחילים בעבודה האמיתית שתוביל אתכם לאהבה.

  שלא תטעו אנחנו ואתם באים לעבוד, הרבה לפני שתגיעו בכלל לצאת לדייטים נעביר אתכם תהליכים מעמיקים מאוד שינטעו בכם לא רק ביטחון בכל אשר תלכו ובכל דייט שתצאו אליו אלא נהפוך כל אחד ואחת ממכם למומחים לאהבה.

  אתם תעברו קורסים ומפגשים משני חשיבה וגישה, תקבלו כלים ואפילו תזכו לפגישה שיקית ביותר עם סטייליסטית מטעמינו והכל על מנת ליצור את הרושם הראשוני הטוב ביותר שאפשר ובעיקר להוציא אתכם לדרך כאנשים שהם חבילה שלמה של יופי פנימי וחיצוני.

  כמו שאתם מבינים התהליך מורכב מהמון צעדים שמטרתם להצעיד אתכם לזוגיות, אהבה, חופה ויצירת בית ומשפחה.

  תצעדו אתנו ביחד:

  כמשרד מומחה בתחום השידוכים והאהבה אנו מזמינים אתכם להצטרף למאגר העצום של לקוחותינו ולצעוד עמנו יד ביד כל הדרך למציאת האהבה.

  כמו שהבהרנו לנו לא משנה אם אתם מחפשים שידוכים למסורתיים, דתיים, נשים, גברים אנחנו כאן עבורכם!

  רוצים לשמוע עוד? נשמח לספר לכם בפגישת ייעוץ חינם, עלינו: 073-7819080

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   סוכנות שיווק דיגיטלי