ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שידוכים לעשירים

  למצוא את המאץ' המושלם לגבר העשיר

  אחרי שכבת את הזירה הכלכלית והוכרזת כגבר אמיד בעל אמצעים וממון, לא הגיע הרגע לכבוש את הזירה הרומנטית? אז במידה ואכן ברצונך לכבוש גם את זירת האהבה כדאי שתכיר אותנו, משרד השידוכים "הכרויות בסטייל" המציע שירות אקסקלוסיבי – הכרויות לעשירים.

   

  אהבה היא גם סוג של אינטרס

  זו לא בושה להכיר בעובדה הקיימת כי גברים עשירים מחפשים נשים יפות, מרשימות וחזקות לניהול קשר זוגי שיועיל לשני הצדדים, זה נשמע כמו קשר בעל אינטרסים אבל הרי שכל הקשרים הם בתכליתם כאלה. אנשים הכמהים לתחושה מסוימת ומחפשים לספק אותה דרך אדם אחר זהו סוג של אינטרס. אצלנו ב"הכרויות בסטייל" יצרנו שירות שידוכים לאמידים בו אנו דואגים למצוא עבורך את האחת שלא רק תהיה אישה יפה אלא גם מעוניינת בקשר איכותי ורציני לטווח הארוך ומודעת לסוג הקשר אליו היא נכנסת.

  בואו נכיר – משרד שידוכים "הכרויות בסטייל"

  ברוכים הנמצאים באתרנו, שמי איציק נח, המייסד והבעלים של משרד השידוכים "הכרויות בסטייל". לפני כ-30 שנה התחלתי לעסוק בתחום השידוכים ואט אט הפכתי לשדכן מקצועי שמאחוריו מוניטין של אלפיי זוגות מאושרים ומרוצים. במשרדינו צוות שדכנים/יות, מאמנים אישיים, יועצי זוגיות ועוד אנשי צוות מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בתחום שישמחו להעניק לכם שירות איכותי ויחס חם ותומך.

   

  שירות אקסקלוסיבי במיוחד עבור הכרויות לעשירים

  "הכרויות בסטייל" זה בדיוק המקום בשבילכם כי רק אצלנו אנחנו דואגים להעניק ללקוחות שלנו שירות אקסקלוסיבי של סטיילינג אישי על ידי הסטייליסטית המדהימה שלנו. הסטייליסטית שלנו עוברת עם לקוחותינו בטרם יציאתם לדייט במטרה לסייע בבחירת הלבוש המושלם. כשאתה אדם אמיד בעל צורך להיראות מתוקתק ומסודר בכל עת, ישנה חשיבות למראה החיצוני ולסטייל ועל כן השירות שלנו יועיל לך, כי אצלנו בשירות הכרויות לאמידים אנו דואגים שגם אתה וגם בת הזוג שנמצא עבורך תראו בשיא הסטייל שיחמיא לכם בצורה הטובה ביותר.

   

  איך זה עובד אצלנו?

  • שלב ראשון – בואו נכיר: בתור התחלה ניפגש לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל עלות ונסביר על שירות שידוכים לעשירים שאנחנו מציעים.
  • שלב שני – שיחת פרופיל: בשלב זה נבנה יחד את הפרופיל שלך ושל בת הזוג אותה היית מעוניין להכיר. שאלות הפרופיל יאספו מידע על פי מראה חיצוני, אופי, שאיפות וכו'.
  • שלב שלישי – חיפוש ואיתור: כעת לאחר שיצרנו את הפרופיל שלך ושל בת הזוג האידיאלית זה הרגע שלנו להפעיל את מנועי החיפוש המתקדמים שלנו אחר מציאת ההתאמה המושלמת מתוך המאגר הענק שברשותנו, כמובן שאנו נבדוק רק התאמות מושלמות עבור שידוכים לעשירון העליון.
  • שלב רביעי – תיאום פגישה: עתה משמצענו התאמות ואישרנו אותם מולך זה הזמן לעבור לדייט.

   

  נשמח להסביר ולפרט יותר על שירות שידוכים לעשירים האקסקלוסיבי שלנו בשיחת ייעוץ ללא כל עלות. התקשר עוד ונמצא עבורך קשר מוצלח ומאושר.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   סוכנות שיווק דיגיטלי