ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שידוכים לחרדים

  נאמר בספר הקדוש ביותר שלא טוב היות האדם לבדו.

  אדם כאשר עומד לבד אינו שלם ותר אחר אותה הנפש שתשלים אותו ותלך איתו במסע החיים.

  כל אחד רוצה להגיע הבייתה אחרי יום עמוס וגדוש ולהתרפק על האהוב או האהובה שלו, המקום הבטוח שלהם, איש / אשת הסוד שלהם והאדם הכי קורב אליהם שלא ישפוט אותם אלא יאהב אותם בדיוק איך שהם.

  ההרגשה הזאת נכונה עבור כל אדם באשר הוא, לאהבה לא משנה בכלל אם אתה חילוני, דתי, מסורתי, גבוה, נמוך, שחור , לבן באהבה כולם שווים.

  ה"שידך" שלכם מחכה אצלנו: 

  עולם החרדים הפך בשנים האחרונות שינויים מהותיים והחל גם הוא להיעזר בכלים ובאנשי מקצוע שעובדים מחוץ לכותלי השכונה הסגורה שלהם.

  אנחנו משרד שידוכים z בקיאים היטב בחומר ויודעים בדיוק כיצד מתבצעים שידוכים לחרדים.

  אנו מכירים את הדגשים וההתאמות המיוחדות שנדרשות עבור המגזר החרדי וגאים להיות בין הראשונים שפורצים דרך לעולם השידוך החרדי.

  אז מה מיוחד אצלנו?

  • השדכנים שלנו – בצוות המומחים שלנו תמצאו שדכנים לחרדים לגברים שבחבורה וגם שדכניות למגזר הדתי לנשים שמגיעות למשרדנו. גם השדכנים וגם השדכניות שלנו מכירים את כל הקושיות ולו הקטנות ביותר והדברים שחשוב לשים עליהם דגש כאשר מחפשים התאמה ויוצרים שידוך שיוביל לחופה וקידושין במגזר החרדי.
  • צוות הסטייל שלנו – כחלק מהשרות שלנו אנו מעמידים לרשותכם סטייליסטים שידאגו לכם מכף רגל ועד ראש. עם לבוש הולם וצנוע בהתאם לדרישות ולסטנדרט. כמו כן, נעניק לכם כלים על שילובי בגדים, התאמת צבעים, נלווה את האישה בבחירת פאה או מטפחת ונלמד לאבזר ולסגנן את בחירותיה, את הגברים נלמד שילובי צבעים חדשים ומרקמים חדשים ובעיקר נגרום לכם להיות הכי שיקיים בכל מפגש, ארוחה ואירוע שתגיעו אליהם.
  • שמירת הפרטיות שלכם – הפרטיות שלכם והרגשת הנוחות שלכם לאורך כל התהליך עומדים בראש ובראשונה בעניינו. למען ומתוך התחשבות במגזר החרדי שנמנה עם קהל לקוחותינו אנו דואגים לקבל אתכם בחדרים פרטיים, שום פרט שלכם לא נמסר לאיש וכאשר נמצא עבורכם השידוך המתאים אנו דואגים לקבל ממכם את האישור לפנייה לצד השני ולהתחלת התהליך לקראת מפגש.
  • הליווי האישי שלנו – אנו מודעים היטב עד כמה מדובר בתהליך שהוא מאוד אישי ורגיש, לכן אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, החל מפגישת ההיכרות, בניית פרופיל הצרכים שלכם והבנת הדרך שבה תרצו לנהל את ביתכם.

  אנחנו אפילו נמצאים אתכם בפגישה הראשונה של ההכרות בין הצדדים ועובדים יד ביד עם השדכן ואו השדכנית של הצד השני ואף ממשיכים ללוות אתכם לתקופה קצרה לאחר החופה ולהעניק לכם את מיטב הכלים הדרושים לכם להצלחת השידוך שלכם וליצירת בית כשר בישראל.

  בגלל האמונות הללו, דרך ההתנהלות, הרגישות והמקצועיות שרכשנו בתחום שידוכים לחרדים משרדנו הפך לערוץ מקובל ומכובד עבור האוכלוסייה החרדית למציאת השידוך שלהם.

  יותר מנשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו ולהפוך שותפים בסיפור האהבה שלכם.

  למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ חייגו כבר עכשיו אלינו, לטלפון שמספרו: 073-7819080

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   סוכנות שיווק דיגיטלי