ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שידוכים לחילונים

  איך למצוא שידוך בעולם החילוני

  הם יפים, הם חכמים, הם בעלי אמביציה מטורפת, הם מוכשרים, הם עובדים בעבודות נחשקות והם ממציאים את עצמם מחדש כל פעם. הם לא מפחדים לנצל הזדמנויות והם בהחלט לא לוקחים שבויים כאשר מדברים איתם על אהבה.

  אז מה עדין לא עובד?

  מרוץ החיים וקצב העולם המהיר דורשים את כל תשומת הלב והמיקוד במה שאנחנו עושים כל דקה ודקה. הרצון לבנות את עצמינו ולהוכיח את המקום שלנו בעולם לא פעם גוזל המון אנרגיה וזמן ואיכשהו בלי להתכוון ומבלי לשים לב בכלל חיפוש האהבה שגם הוא דורש זמן והשקעה נדחק הצידה. אנחנו אומרים לעצמינו שנטפל בזה ברגע שנקבל את התואר, ברגע שנגיע למשקל היעד, ברגע שנעשה את האקזיט הראשון שלנו ותמיד יש לנו משהו שידחק את הדבר שבסוף היום אנחנו כמהים אליו הכי הרבה הצידה.

  תנו לנו לספר לכם על הזדמנות שפשוט לא תוכלו לוותר:

  אמרנו שלמצוא אהבה זאת עבודה שדורשת זמן אז תרשו לנו לעבוד בשבילכם ולספר לכם מה נעשה עבורכם:

  • שלב ראשון: ייעוץ והיכרות – הפגישה הראשונה עמכם מאוד חשובה. בפגישה הזאת נבין מי אתם, מה אתם מביאים אתכם, מה אתם רוצים למצוא בזוגיות שלכם ונאסוף יחדיו את כל המידע הכי רלוונטי שבעזרתו נבנה את הפרופיל האישי שלכם.
  • שלב שני: בשלב הזה, אנחנו עובדים עבורכם, אנחנו מעבדים את כל המידע שהענקתם לנו עם כל הניסיון שלנו ומחפשים לכם את בן / בת הזוג הפוטנציאליים ממאגר הלקוחות העשיר שלנו. אנו דואגים להתחשב בכמה שיותר פרמטרים שציינתם לנו בפגישות ומשלבים את זה עם הניסיון שלנו ומה לפי דעתנו יהיה הכי נכון עבורכם ויניב לכם את האהבה המרהיבה הזאת שאתם מחפשים.
  • שלב שלישי: מלבישים אתכם להצלחה – אנחנו כבר זכינו לפגוש ולהכיר את האישיות המרהיבה שלכם בכל השיחות שלנו ובשלב הזה חשוב לנו לקחת את האישיות שלכם ולהציג אותם לכולם ובעיקר לכם כלפי חוץ. דרך נהדרת לבצע את המשימה היא על ידי ביגוד ואבזור נכון. סטייליסטית מטעם המשרד שלנו תעבוד ביחד איתכם ותנחה אתכם עם המון טיפים שלא רק שיקלו עליכם בפעם הבאה שתגיעו לרכוש בגד אלא גם ישדרגו לכם דרמטית את המראה ואתם תצליחו להראות כלפי חוץ את מה שרואים בפנים.
  • שלב רביעי: זה הזמן שלכם לזרוח – אחרי שעברנו כבר כמה שלבים סוף סוף הגענו לשלב החשוב ביותר: שלב הדייטים. אתם תצאו לדייט שנבחר במיוחד עבורכם במטרה שמימנו יצמחו עוד דייטים ומשם תצעדו ביחד כל הדרך לחופה.

  קיבלתם כאן טעימה על קצה המזלג בנוגע למומחיות ולדרך העבודה שלנו עם שידוכים לחילוניים .
  אם נפתח לכם התאבון ומתחשק לכם לאכול הצעה שפשוט אי אפשר לסרב לה, הצטרפו גם אתם למשרד שידוכים "אהבה בסטייל" ותצאו מכאן עם אהבה.

  לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ והכוונה בחינם חייגו עוד היום: 073-7819080

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   סוכנות שיווק דיגיטלי