ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שדכנים עם סטיילינג

  החיוך שלא יורד מהפנים, הפרפרים בבטן עם כל מחשבה שנוגעת לצד השני, החיבוק, הנשיקה, זר הפרחים בהפתעה או פתק שהושאר דבוק לדלת עם מילות אהבה…
  אין דבר מופלא יותר מאשר תחושת ההתאהבות וההתחלה של זוגיות חדשה. נפלא לא פחות כאשר יש לזכות מי לזקוף את ההצלחה.

  השדכנים מאחורי קסם השידוך:

  כאן הכל קורה וכל הקסם מתרחש אצלנו במשרד שידוכים "אהבה בסטייל". ניסיון של שנים בתחום השידוכים והמון סיפורי הצלחה של זוגיות שהתחילה במשרדנו והצליחה להפוך לסיפור אגדה קסום.
  אצלנו תמצאו צוות שדכנים מקצועיים שעמלים כל יום מחדש עבורכם במטרה ליצור את הקסם ולאפשר לכם לחוות את התחושה הנפלאה שבאה בעקבות האהבה.

  איך הקסם הזה עובד?

  כל לקוח פוטנציאלי שיגיע למשרדנו יזכה בליווי אישי וצמוד לאורך כל תהליך מציאת האהבה.
  תהליך הליווי נעשה על ידי שדכן או שדכנית מצוות שדכנים מקצועי במשרדנו, אשר יחד אתכם יבנה, יצור וידייק את הפרופיל האישי שלכם, יחדיו תבינו מה תרצו לקבל מהזוגיות ותכוונו למטרות ארוכות טווח.
  אצלנו תזכו לקבל ארגז כלים עשיר מאוד בידע איך נכון להתנהל בדייט, איך ליצור פגישה נוספת, איך להצליח לשמר זוגיות אוהבת ועוד.

  מה ההשקעה שלכם?

  • דבר ראשון – התחייבות לתהליך! אם הגעתם עד לנקודה הזאת וטרם מצאתם את עצמכם בזוגיות שכה חלמתם עליה כנראה שמשהו לא עובד לכם נכון. התחייבות לתהליך דורשת ממכם לקחת את ההתנהגויות וההתנהלויות הקודמות שלא הניבו לכם תוצאות ולהחליט שמרגע זה אתם יוצאים לדרך חדשה.
  • דבר שני – קביעת מפגש וראיון אישי עם צוות שדכנים במשרדנו: הראיון האישי מאפשר לנו להכיר את האדם שעומד מולנו ולהבין מה מניע אותו, מה חשוב לו והיכן הוא רוצה למצוא את עצמו בסוף התהליך. בראיון, אנו נציג לכם גם את אופן העבודה של המשרד שלנו ונעבור איתכם על כל השלבים שאתם עתידים לעבור אצלנו.
  • דבר שלישי – הרשמה ותחילת חברות במשרדנו: אם תשאלו אותנו מדובר כאן בהצהרת כוונות מאוד חזקה שלכם, בכך שאתם מבצעים הרשמה והצטרפות למשרדנו, מסדירים תשלום ובוחרים את המסלול האידיאלי עבורכם מבין כלל חבילות השידוך שלנו אתם בראש ובראשונה מוכיחים את ההתחייבות לתהליך לעצמכם, כל כולכם מגיע במטרה למצוא אהבה.

  השדרוג שלנו:

  אנו במשרד שידוכים "הכרויות בסטייל" מאמינים שעטיפה מושלמת היא בהחלט התחלה מסקרנת שגורמת לך לרצות ולראות מה מסתתר תחתיה.
  בדיוק בשביל זה בנינו לכם חבילת סטיילינג שתארוז אתכם היטב לקראת הדייט שלכם. בשרות הסטיילינג שלנו, תעבדו יד ביד עם סטייליסטית מוכשרת שתעשה לכם קצת סדר בבלאגן.
  ביחד עם הסטייליסטית אתם תגלו מהם פרטי הלבוש המוצלחים שיש לכם בארון, מהו הצבע שהכי מחמיא לכם, מהם הפריטים שממש אסור לכם לקנות, תלמדו לבצע שילובי צבעים, מרקמים וגזרות וליצור לוק מנצח פעם אחר פעם.

  אחרי שלמדתם להכיר את החלק הכי בסיסי בשרות שלנו ואתם מוכנים להתחייב ולהכניס בדלת של את האהבה כל שנותר לכם הוא ליצור קשר עם משרדנו בטלפון שמספרו: 073-7819080 ולתאם פגישה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   סוכנות שיווק דיגיטלי